Apie mus

Mes esame jauna įmonė, įkurta ambicingų savo srities profesionalų komandos, orientuotos į ilgalaikiškumą, patikimumą, kokybę bei operatyvumą.

LT Metal Partners siekia įnešti profesionalumo į metalo prekybos sektorių Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse tiekdami ne tik aukščiausios kokybės produktus, bet ir teikdami vakarietiško lygio aptarnavimą.

Bendradarbiaujame su daugiau nei šimtu gamyklų Europos Sąjungoje, todėl galime pasiūlyti plačiausią produktų asortimentą: nuo paprasčiausių juodo ir nerūdijančio plieno gaminių gamintojų kainomis iki įmantriausių lenktų plieninių profilių, pagamintų specialiai pagal Jūsų užsakymą.

Taip pat padėsime Jums pasirinkti tinkamą plieną ir jo gaminį bei, esant reikalui, pakonsultuosime naujų produktų vystymo klausimais, o visus ruošinius pateiksime supjaustytus pageidaujamais ilgiais bei pristatysime iki pat Jūsų durų.

Visi mūsų tiekiami metalo gaminiai yra sertifikuoti pagal EN 10204/3.1 arba EN 10204/2.2 ir vežami tik iš patikimiausių partnerių Europos Sąjungoje.

Pažadame Jus nustebinti orientacija į Jūsų poreikius ir operatyviu atsakomumu bei užsakymų vykdymu. Pradėkime ilgalaikį bendradarbiavimą jau dabar. Susisiekite su mumis.